12:19 | 05 януари 26 4984

Вандали потрошиха огледалата на шест автомобила в Казанлък

Вандали потрошиха огледалата на шест автомобила в Казанлък / Новини от Казанлък

На 31.12.2025г., в РУ-Казанлък е получено съобщение от 46-годишен мъж, че на 31.12.2025 г., в 05:40 ч. е установил, че са повредени 6 автомобила, паркирани на ул. "Добруджа" в гр. Казанлък.

Местопроизшествието е посетено от полицейски екип. Установено е, че колите са – два л.а."Алфа Ромео", л.а."Опел", два л.а."Фиат" и л.а."Рено", като всички автомобили са с повредени леви странични огледала.

Образувано е досъдебно производство по чл.216,ал.1 от НК под надзора на Района прокуратура-Стара Загора.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак