11:55 | 01 януари 26 2480

Момиче е последното родено бебе за 2025г. в Казанлък

Момиче е последното родено бебе за 2025г. в Казанлък / Новини от Казанлък

В Казанлък все още няма родено първо бебе за новата година. Последното бебе в града е проплакало в 19,40ч. на 30 декември – момиче, което е първо дете за своята майка, съобщиха от МБАЛ „Д-р Христо Стамболски“.

Медиците в родилното отделение очакват с нетърпение първото новородено за годината, но към момента то все още не е факт.

През изминалата година в казанлъшката болница са се родили общо 337 бебета, показват данните на лечебното заведение.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак