15:03 | 16 декември 25 2825

Децата на „М+С Хидравлик“ АД отново получиха подаръците си от Дядо Коледа

Децата на „М+С Хидравлик“ АД отново получиха подаръците си от Дядо Коледа / Новини от Казанлък

„М+С Хидравлик“ АД зарадва децата на своите служители с топло и незабравимо коледно тържество, изпълнено с вълшебство и радост.

Тържеството преливаше от щастие и веселие, с игри, песни и танци, които създадоха истинска празнична атмосфера.

Малките гости, с грейнали очи и усмивки, нетърпеливо очакваха срещата с Дядо Коледа.

А зимната магия - снежинките, добавиха доза коледно вълшебство и направиха момента по посрещане на белобрадия старец още по-специален.

С много обич и грижа, Дядо Коледа и неговите верни джуджета от Щуроленд зарадваха общо 150 деца с дългоочакваните подаръци.

 

Весела Коледа и Щастлива Нова година!

От ръководството на „М+С Хидравлик” АД

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак