14:27 | 21 ноември 25 2370

Сдружение „Бъдеще за децата“ получи дарение по повод Деня на християнското семейство

Сдружение „Бъдеще за децата“ получи дарение по повод Деня на християнското семейство / Новини от Казанлък

Казанлъшкото сдружение „Бъдеще за децата“ получи дарение от името на учителите, родителите и учениците на ОУ „Кулата“ по повод Деня на християнското семейство. В рамките на инициативата бяха събрани трайни хранителни продукти, които организацията ще разпредели между семейства, които подпомага чрез своите социални услуги и работа на терен.

От сдружението определиха жеста като пример за доброта и силата на общността, подчертавайки, че подкрепата идва в момент, когато много семейства имат нужда от допълнителна помощ. „Вашата инициатива ще внесе топлина в домовете и надежда в сърцата на хора, които имат нужда от подкрепа точно сега“, посочиха от сдружението.

„Бъдеще за децата“ отправи благодарност към всички участници в кампанията и поздрави общността на учебното заведение по повод празника, като пожела здраве и благословение на децата, родителите и педагогическия екип.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Започва прием на заявления за регистрационни номера за МПС по избор за серия СТ 7001 ТР - СТ 7500 ТР

10051 | 31 юли 2026

За първи път извън София: Казанлък е сред претендентите за домакин на финала на „Мис България“

7411 | 29 юли 2026

Дирекциите “Социално подпомагане“ приемат заявления за целева помощ за отопление до 31 октомври

6188 | 31 юли 2026

Д-р Елена Гарсау ще преглежда всеки четвъртък в кабинета по акушерство и гинекология в Поликлиниката

4899 | 30 юли 2026

Усилено се работи по асфалтирането на улици и междублокови пространства в Казанлък

4197 | 01 август 2026

Лек автомобил се удари в “Пътна помощ“ в Казанлък/ ВИДЕО

4185 | 31 юли 2026

Синдикатите с позиция относно учебното време и ваканциите през следващата 2026/27 г.

3596 | 28 юли 2026

Групата на СК „Планинско бягане и туризъм - Казанлък“ покори първенеца на Румъния - връх Молдовяну

3572 | 28 юли 2026

Нов общински съветник положи клетва в Казанлък

2843 | 30 юли 2026

Обследват водите на язовир „Копринка“ след намерена умряла риба в района на плажа

2660 | 28 юли 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак