11:35 | 10 ноември 25 3048

Нарязаха гумите на два автомобила в Павел баня

Нарязаха гумите на два автомобила в Павел баня  / Новини от Казанлък

На 9-ти ноември, в 10:39 часа, в казанлъшкото полицейско управление е получено съобщение за срязани 4 гуми на автомобил "Фолксваген" и срязани 3 гуми на  л.а."Сеат".

По данни на потърпевшите автомобилите са били паркирани в близост на две различни улици в град Павел баня за времето от 00:00 ч. до 10:20 ч. на 9 ноември.2025 г. Местопроизшествието е посетено от полицейски екип.

В Районно управление - Казанлък са започнати две досъдебно производства по чл.216, ал.1 от Наказателния кодекс под надзора на Районна прокуратура- Стара Загора.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак