12:24 | 17 октомври 25 3173

Спипаха пиян шофьор с 2,29 промила в Казанлък

Спипаха пиян шофьор с  2,29 промила в Казанлък / Новини от Казанлък

На 16.10.2025 г., в РУ-Казанлък е образувано бързо производство по чл.343б от НК под надзора на Районна прокуратура- Стара Загора, затова че 44-годишен мъж, на същата дата, в 06.20 ч., в гр. Казанлък по бул. "Розова долина" е управлявал л.а."Фолксваген", след употреба на алкохол, установено с техническо средство, което отчело 2,29 промила.

Мъжът е задържан за срок до 24 часа.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак