10:42 | 10 февруари 25 5945

12-годишно момче открадна кола в Павел баня

12-годишно момче открадна кола в Павел баня / Новини от Казанлък

На 07.02.2025г., в 11:00ч., в ОДЧ на РУ-Казанлък на тел.112, е получено съобщение, че автомобил "Фолксваген" е бил откраднат.

По данни на потърпевшите, колата била паркирана около 08:00ч. на 07.02.2025г. на улица в гр.Павел баня, като не била заключена и е имало резервен ключ в кората на предната врата. След извършен обход на полицейски служители от Участък-Павел баня, автомобилът е намерен на друга улица в града.

В резултат на проведените оперативно-издирвателни мероприятия на полицейските служители, като извършител на деянието е установено 12-годишно момче.

В РУ-Казанлък е образувано досъдебно производство по чл.346, ал.1 от Наказателния кодекс.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гражданският консултативен съвет проведе среща с жителите на квартал „Крайречен“

10996 | 12 юни 2026

Моторист загина при катастрофата край Шипка

7854 | 13 юни 2026

Катастрофа между три автомобила временно ограничава движението в района на село Черганово

5888 | 10 юни 2026

Традиционният мотосъбор организиран от клуб „Черните рози“ ще се проведе на 12 и 13 юни край Казанлък

5839 | 09 юни 2026

Колективен трудов договор в системата на предучилищното и училищното образование бе подписан в Павел баня

5824 | 12 юни 2026

Проект Бузлуджа напредва

5386 | 09 юни 2026

Шампионите от „Единство“ подариха титлата на кмета на Гурково

2900 | 11 юни 2026

Хаджиеновци и тази година бяха креативни, технични и различни на своя юбилеен Технофест

2840 | 09 юни 2026

Нови забавления в любимото “Рибарско място“ край Казанлък

2797 | 15 юни 2026

46-годишен моторист е в болница след катастрофа в казанлъшкото село Дунавци

2487 | 15 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак