12:19 | 06 януари 25 2640

ЕVN България предупреждава за фалшиви имейли до клиенти от името на компанията

ЕVN България предупреждава за фалшиви имейли до клиенти от името на компанията / Новини от Казанлък

В ЕVN България постъпиха сигнали от клиенти за получени фалшиви имейли от името на компанията. Във фалшивите имейли се споменава ЕVN България, като е посочен и линк за превод на сума.

ЕVN България няма практика да изисква от клиенти плащане чрез кликване на конкретен линк, посочен в имейл. Имейлите, които клиенти съобщават, че са получили с посочен линк за плащане са измама и компанията съветва всички получили ги, да ги изтрият незабавно.

EVN България изпраща мейли само до тези клиенти, които са заявили в компанията безплатната услуга за известяване по електронна поща. Тези имейли посочват само информация за наличие на фактура, както и информация при просрочен срок  за плащане. Във всеки от тях е посочен и контакт с дружеството: телефон 0700 1 7777 и интернет страницата www.evn.bg. Клиентите, използващи услугата за електронна фактура, получават директна информация oт системата www.efaktura.bg на „Борика – Банксервиз“ АД. 

EVN България напомня, че всеки клиент може да използва интернет платформата за плащане „EVN Онлайн плюс“ на www.evn.bg , която дава безплатен достъп до месечното потребление от фактури на всеки клиент за 12 месеца назад. Достъпът до информацията е напълно защитен и функционира безопасно.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Проверка в магазин за дрехи втора употреба в Казанлък установи нарушение, свързано с част от предлаганите артикули

21191 | 07 август 2026

По искане на Районна прокуратура-Стара Загора съдът задържа обвиняем за кражба на вещи от къща в Дъбово

9447 | 07 август 2026

Честванията на 149-ата годишнина от Шипченската епопея ще се състоят 21 и 22 август

6365 | 09 август 2026

Към своя край е асфалтирането на важен пътен участък в община Павел баня

5068 | 05 август 2026

Община Казанлък тества 2 нови камери на пътя, те показаха над 350 нарушения за седмица

4305 | 04 август 2026

ГДБОП разкри високотехнологична лаборатория, произвеждала фентанил

4232 | 04 август 2026

Поредна прекрасна вечер от „Павелбанско лято 2026“

4153 | 09 август 2026

Поликлиниката в Казанлък вече разполага с нов високотехнологичен апарат за прецизна диагностика на костното здраве

4107 | 06 август 2026

Ново начало за 36 казанлъшки семейства с подкрепата на Община Казанлък

3985 | 05 август 2026

По разпореждане на кмета на Павел баня продължават дейностите по почистване и облагородяване на населените места

3476 | 06 август 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак