11:41 | 09 декември 24 10336

Арестуваха двама, нанесли побой на управител на ресторант в Павел баня

Арестуваха двама, нанесли побой на управител на ресторант в Павел баня / Новини от Казанлък

На 6-ти декември, около 23.44 часа, в полицията в Казанлък, на тел.112, е получен сигнал от 30-годишна жена, че на улица в Павел баня, двама мъже са нанесли побой на управител на ресторант.

На място незабавно е бил изпратен полицейски екип, където е установен пострадалия - 50-годишен мъж, който заявил, че двама мъже влезли в заведението, той ги помолил да напуснат и пред ресторанта те му нанесли удари, след което си тръгнали.

Пострадалият е настанен в болница. Двамата мъже са установени – на 36 и 45 години, те са задържани за срок до 24 часа.

В Районно управление-Казанлък е образувано досъдебно производство по чл.131, ал.1, т.12, вр. чл.130 от Наказателния кодекс,

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гражданският консултативен съвет проведе среща с жителите на квартал „Крайречен“

11404 | 12 юни 2026

Моторист загина при катастрофата край Шипка

7954 | 13 юни 2026

Колективен трудов договор в системата на предучилищното и училищното образование бе подписан в Павел баня

6780 | 12 юни 2026

Катастрофа между три автомобила временно ограничава движението в района на село Черганово

5899 | 10 юни 2026

Традиционният мотосъбор организиран от клуб „Черните рози“ ще се проведе на 12 и 13 юни край Казанлък

5865 | 09 юни 2026

Проект Бузлуджа напредва

5417 | 09 юни 2026

Нови забавления в любимото “Рибарско място“ край Казанлък

4334 | 15 юни 2026

Шампионите от „Единство“ подариха титлата на кмета на Гурково

2913 | 11 юни 2026

Откриха починала изчезналата жена от с. Александрово

2862 | 16 юни 2026

Хаджиеновци и тази година бяха креативни, технични и различни на своя юбилеен Технофест

2858 | 09 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак