15:27 | 11 септември 24 1067

Розова долина (Казанлък) надигра тима на Загорец (Нова Загора)

Розова долина (Казанлък) надигра тима на Загорец (Нова Загора) / Новини от Казанлък

Розова долина (Казанлък) надигра у дома Загорец (Нова Загора) с 3:1 в междуобластна квалификация на Югоизточна България от турнира за купата на България. Нулите не помръднаха близо час. В 8-ата минута Иво Иванов насочи с глава топката в гредата, след заучено положение. В 25-ата пък Венцислав Иванов излезе сам срещу вратаря на гостите и също уцели гредата. Селекцията на Атанас Апостолов отказа противника за четвърт час. В 55-ата минута, Иво Иванов повтори изпълнението и този път улучи целта. Венцислав Иванов пък се разписа последователно с 65-а и 70-ата минута. Пламен Иванов реализира почетното попадение за Загорец; в 85-ата минута.

Срещата на Розова долина (Казанлък) с едноимения тим на Карнобат  завърши с резултат 3:1 за казанлъчани. Срещата е от шестия кръг на Югоизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Атанас Апостолов. Иво Иванов уцели гредата на домакините в 10-ата минута. След още толкова време, съотборника му Йордан Желев стори същото. Скоро обаче Никола Арнаудов улучи целта – 0:1. Светлозар Манчев възстанови равенството в 33-ата минута. Николай Георгиев стреля, вратаря изби, но Стефан Димитров с глава вкара втори гол за „розите“. След десетина минути Георгиев подаде и Арнаудов реализира третото попадение.