13:55 | 24 май 24 8244

Гимнастичката от ОУ “Паисий Хилендарски“ Хрисия Ангелова с два медала от престижен турнир

Гимнастичката от ОУ “Паисий Хилендарски“ Хрисия Ангелова с два медала от престижен турнир / Новини от Казанлък

В дните от 17-ти и 19-ти май в град Стара Загора се проведе Международният турнир по художествена гимнастика "Фея под липите", в който взе участие казанлъшката надежда Хрисия Ангелова. Тя стана първенец сред силна международна конкуренция.

Хрисия Ангелова е ученичка в ОУ "Паисий Хилендарски" в трети клас. 

Тя показа блестящо представяне, като се състезава за отбора на СКХГ "София спорт 2017". В категория ДМВ до 11 год. (А категория) Хрисия завоюва 1-во място на обръч и 2-ро място на въже.

В турнира взеха участие близо 700 гимнастички от България, Франция, Италия и Израел.

На тържествено честване по случай 24 май в двора на ОУ "Паисий Хилендарски", Хрисия получи грамота за своите високи резултати.
 

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак