19:43 | 12 февруари 24 6116

Сътрудничество и диалог. Кметът Галина Стоянова ще работи заедно с хората

Сътрудничество и диалог. Кметът Галина Стоянова ще работи заедно с хората / Новини от Казанлък

По стар български обичай, с хляб и сол, жителите на село Копринка посрещнаха тази вечер кмета на Община Казанлък.

Пред тях Галина Стоянова представи Програмата за управление на Община Казанлък за мандат 2023-2027 г. 

В нея кметът разкрива своята визия за управление, която включва и подкрепа за малките населени места.

Стоянова обърна внимание освен на подобряването на инфраструктурата в Копринка и на двата големи проекта, заложени в програмата ѝ, които са в процес на реализация: реконструкцията на пътя и изграждане на велоалея от гр. Казанлък до яз.,,Копринка„, и втори етап на изграждането на канализация в селото.

Това беше и един от поставените проблеми от хората, който вече ще намери своето решение и всички домакинства ще бъдат включени към нея. Програмата подчертава важността на балансирания подход към управление, вземайки предвид нуждите и потребностите, както на хората в града, така и в селата. 

Ключов аспект от програмата на Галина Стоянова е създаването на механизми за активно участие на гражданите в процеса на вземане на решения. Един от тях е Консултативният съвет към кмета на Общината. 

Село Копринка ще има трима представители в него: Гергана Шаламанова, Айсен Алиш и Мелиха Бекташ. 

Този подход към отвореност и прозрачност цели да изгради доверие в обществото и да гарантира , че гражданите са добре информирани за важните решения и проекти.

Пресцентър на Община Казанлък

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Празнични изненади очакват всички шофьори извършили годишен технически преглед в сервиз „Мончев-90“

7281 | 08 декември 2025

Казанлък отпразнува 50-годишната любов на 68 семейни двойки

4120 | 11 декември 2025

Над 10 години затвор грозят 73-годишния мъж, опитал да убие казанлъчанин

4035 | 08 декември 2025

Казанлък се вдига на протест

3892 | 09 декември 2025

Дрогиран шофьор предизвика катастрофа в Казанлък

3738 | 09 декември 2025

Стотици протестираха в центъра на Казанлък

3499 | 10 декември 2025

Вандали потрошиха автомобил в Източното

3480 | 09 декември 2025

19-годишен шофьор блъсна пешеходец при движение назад

3297 | 11 декември 2025

„Арсенал“ АД и Бургаският държавен университет сключиха Меморандум за сътрудничество

2949 | 08 декември 2025

Препълнена зала и силно послание: Премиера на филма “Социално силните“ в Казанлък

2779 | 09 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак