19:02 | 19 октомври 23 5110

Василка Манова (с.Ръжена): Няма да затварям Здравната служба, ще я ремонтирам

Василка Манова (с.Ръжена): Няма да затварям Здравната служба, ще я ремонтирам / Новини от Казанлък
В деня на Свети Иван Рилски Чудотворец, когато българските лекари празнуват своя професионален празник, кандидатът за кмет на село Ръжена Василка Манова (ГЕРБ) организира безплатно измерване на артериално налягане на ръженци с подкрепата на кандидатите за общински съветници от ГЕРБ Иван Гитев, д-р Мехмед Мехмедов, д-р Белчо Белчев, Тотка Иванова и Елица Димитрова.
 
🩺 Пунктът бе разположен пред Здравната служба, като мястото съвсем не беше избрано случайно.
 
🎙️”Реших да направим измерването именно пред тази сграда, за да покажа на ръженци, че не само няма да затварям Здравната служба, каквито слухове разпространяват опонентите ми, ами нещо повече - ще й направя вътрешен ремонт, за да работи по-спокойно лекарят ни, както и пациентите да се чувстват по-уютно“, заяви Василка Манова. За пореден път пред нея ръженци констатираха, че нищо не е свършено в селото през последните четири години и е крайно време управлението на селото да го поеме човек като Манова - с хъс за работа, който ще работи със сърце.
 
🔺Василка Манова, за разлика от други, има ясна програма за развитие на Ръжена, която се основава на конкретни идеи и визия как точно да бъдат реализирани.
 
Пред дошлите на пункта за измерване на артериалното налягане, кандидатът за кмет от ГЕРБ само маркира някои от акцентите в Програмата си и покани ръженци на 22.10.2023 г. (неделя) в 12:00 часа в парка на селото, за да разговарят в конкретика, след което да се насладят на ангелогласната родопска певица Росица Пейчева.
 
7️⃣✔️🗳️

Купуването и продаването на гласове е престъпление!

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

„Игри на волята“ с Чикагото и Дино оживяха в казанлъшкото училище „Св. Паисий Хилендарски“

39664 | 15 декември 2025

Казанлъчани дариха парцел за построяването на Център за интеграция на деца със специални потребности

13313 | 15 декември 2025

Обраха къща и заведение за бързо хранене в Казанлък

10961 | 15 декември 2025

Полицейското управление в Казанлък има нов началник

9482 | 16 декември 2025

Съдът в Казанлък наложи ефективно наказание на жена, обвинена за измами по различни схеми

7780 | 17 декември 2025

Кметът Иса Бесоолу откри коледния базар в Павел баня

4219 | 15 декември 2025

Общинският съвет на Казанлък подкрепи поставянето на скулптура на Чудомир в центъра на града

3868 | 18 декември 2025

Кристина Буюклиева спечели голямата награда в Осмия салон на казанлъшките фотографи

3413 | 16 декември 2025

Откриха нелегален алкохол по време на специализирана полицейска операция

3371 | 15 декември 2025

Община Казанлък изразява сериозното си възмущение от скъсаните коледни играчки

2471 | 17 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак