С екипът на kazanlak.com се свързаха от ръководтвото на магазин в Казанлък, изпращайки ни кадри, на които се вижда как жена извършва кражба на различни хранителни и материални продукти от супермаркет, който се намира в западната част на Казанлък, в ж.к. Васил Левски до блок 5.
"Хубаво да се види госпожата, която трърдеше, че не е взела нищо. При положение, че е хваната в кражба, тя пред очите на служител от магазина, прибира в чантата си и шампоан. В клипа се вижда как краде още два кашкавала от килограм.", се казва в съобщението, което ни изпратиха от екипа на магазина.
Камерите в обекта за капечатали деянието, което е извършено вчера 28-ми май. Собствениците и на други магазини в града се чувстват вече безпомощни, защото двойката обирджии е вилняла и в техните обекти.
Вижте и самото видео:
Магазин за бельо ”Орион” търси да назначи продавач-консултант
✨ Ако обичате да работите с хора, имате усет към естетиката и желание да се развивате в продажбата на бельо, това...
Хотелски комплекс Артемида предлага работа за рецепционист
Хотелски комплекс Артемида обявява свободна позиция за длъжността „Рецепционист“. Изискванията, на които...
Био ферма в град Шипка продава екологично чисто телешко месо - шол
Био ферма в град Шипка продава екологично чисто телешко месо - шол. Доставяме до Вашия адрес продукти с истински...