17:58 | 30 април 23 12788

Меденият салон в клуб Хармония СПА донесе емоции и награди на участничките

Меденият салон в клуб Хармония СПА донесе емоции и награди на участничките / Новини от Казанлък

Тридневният „Меден салон“ в клуб Хармония СПА премина с много усмивки и награди. Събитието се проведе на 25, 26 и 27 април и бе поредното Club Cards Party, като този път бе посветено на една от каузите на Кралство Хармония -  „Запазване и защита на пчелното царство“.

Дамите, гости на клубното парти, имаха възмможност да дегустират три вида био мед, добит от Кралските пчелни семейства. А  гостенките с най-фино небце получиха и награди, ето кои са те:

  • Златно небце №1 стана лейди Нели Христова;
  • Златно небце №2 – лейди Радка Милева, Дама на Златната Роза;
  • Златно небце №3 стана лейди Антония Колева.

На клубното парти „Меден салон“ дамите проследиха историята на каузата „Запазване и защита на пчелното царство“ от нейния старт до сега. Всички се убедиха в безценните качества на пчелните продукти, чрез анализ на ензимния състав и каскадните реакции, които се отключват след определени активации.
За всички, закупили от продуктите на кралската медена квота, бе организирана весела Дартс игра, която отново донесе много награди.

Докоснете се и вие до меда с характер на Кралство Хармония, който не може да бъде опитан никъде другаде! Обадете се за цена на тел. 0431/8 46 88 или 0878915788 Цветана Станчева.

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гранд Резорт Павел Баня спечели наградата за най-добър петзвезден балнеолечебен хотел на 2025 г.

20159 | 04 декември 2025

Казанлъчанин е намерен пребит в безпомощно състояние

11061 | 05 декември 2025

Верижна катастрофа стана на централен булевард в Казанлък, на място има полиция

5166 | 05 декември 2025

Зов за помощ: 37-годишна жена от Крън се бори с тежко заболяване

3104 | 01 декември 2025

Без сериозни наранявания се разминаха участниците в катастрофата на кръстовището на ул.“Христо Ботев“ с бул. “23-ти ПШП“ в Казанлък

3005 | 01 декември 2025

Нанесоха удари на мъж при опит да върне повредена част в магазин край Мъглиж

2719 | 05 декември 2025

България-Текс АД с награда „Работодател на годината 2025“ в категория „Партньор на средния бизнес“

2680 | 03 декември 2025

Кметът Иса Бесоолу гостува на “ПРО” ЕАД - Павел баня

2346 | 03 декември 2025

Пълнометражният дебют на Светлин Митрев - “Алба - пътят на съдбата“ с награда от международен филмов фестивал

2225 | 03 декември 2025

Откриха изчезналия мъж от с. Копринка

2205 | 02 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак