12:21 | 14 март 23 9946

„М+С Хидравлик“ АД придобива най-големия си дистрибутор

„М+С Хидравлик“ АД придобива най-големия си дистрибутор / Новини от Казанлък

„М+С Хидравлик“ АД придобива най-големия си дистрибутор - италианската компания Oleotecno Hydraulic Components Srl.

„М+С Хидравлик“ АД, България има удоволствието да обяви официално, че на 13.03.2023 г. компанията финализира придобиването на 90% от капиталовите дялове на италианската компания Oleotecno Hydraulic Components Srl. – дългогодишен партньор и най-големият дистрибутор на „М+С Хидравлик“ АД.

Това придобиване е резултат от съгласуваните стратегически цели на двете страни за укрепване на лидерската позиция на „М+С Хидравлик“ АД на глобалния хидравличен пазар като водещ производител на хидравлични мотори, хидростатични сервоуправления, спирачки, клапани и аксесоари за тях, както и за разширяване стратегическото присъствие на компанията и глобалното развитието на търговската марката „М+С Хидравлик“.

Фирма Oleotecno Hydraulic Components Srl. е доказала устойчивост на своя растеж и качество на работа, предоставяйки отлично обслужване и сервиз на богатата си клиентска база. Благодарение на съвместните усилия на нашите компании, „М+С Хидравлик“ АД вече притежава по-големия пазарен дял на хидравлични мотори в Италия.

С изпълнението на тази инвестиция днес, ръководството на „М+С Хидравлик“ АД прави този съюз още по-фокусиран върху стратегическите си цели, още по-силен и отдаден на своята мисия да продължи, устойчивото ни развитие и да остави забележителен глобален отпечатък.

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Празнични изненади очакват всички шофьори извършили годишен технически преглед в сервиз „Мончев-90“

7208 | 08 декември 2025

Казанлък отпразнува 50-годишната любов на 68 семейни двойки

4039 | 11 декември 2025

Над 10 години затвор грозят 73-годишния мъж, опитал да убие казанлъчанин

4012 | 08 декември 2025

Казанлък се вдига на протест

3874 | 09 декември 2025

Дрогиран шофьор предизвика катастрофа в Казанлък

3693 | 09 декември 2025

Стотици протестираха в центъра на Казанлък

3483 | 10 декември 2025

Вандали потрошиха автомобил в Източното

3452 | 09 декември 2025

19-годишен шофьор блъсна пешеходец при движение назад

3223 | 11 декември 2025

„Арсенал“ АД и Бургаският държавен университет сключиха Меморандум за сътрудничество

2938 | 08 декември 2025

Препълнена зала и силно послание: Премиера на филма “Социално силните“ в Казанлък

2713 | 09 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак