12:27 | 28 ноември 22 2305

Казанлъшките пианисти се завърнаха с високи отличия от национален конкурс в София

Казанлъшките пианисти се завърнаха с високи отличия от национален конкурс в София  / Новини от Казанлък

Блестящ успех за възпитаниците на Елена Юлиянова от ШИ "Емануил Манолов" при НЧ "Искра - 1860"  на Първи национален клавирен конкурс "Неравноделно". 

Конкурсът се проведе на 26-ти ноември /събота/  в Къща - музей "Панчо Владигеров" в София и беше организиран с подкрепата на Национален фонд " Култура"

За пореден път талантите на Юлиянова доказаха високата си класа и спечелиха: Тома Вълков - Grand Prix 100 точки от 100, Беррин Хаджъ - Grand Prix 99 точки от 100, Грациела Кънина - Втора награда 93 точки и Еге - Матей Ислямолу - Трета награда 89 точки.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак