11:07 | 01 ноември 22 2693

Злато и сребро завоюваха гимнастичките ни на Държавното в Шумен

Злато и сребро завоюваха гимнастичките ни на Държавното в Шумен  / Новини от Казанлък

За четвърта поредна година Шумен посрещна държавното първенство по масов спорт „Гимнастрада“, което е част от държавния спортен календар на Българската федерация по художествена гимнастика. Тазгодишното издание на „Гимнастрада“ събра над 700 гимнастички от 65 отбора от цялата страна.

Момичета от СК „Розова Долина“ - Казанлък, с треньор Мариана Ламбова, представиха своята композиция “Приказка на цветята" станаха първи и бяха наградени със златни медали.

Възпитаничките на Милена Калайджиева с композиция “Рокендрол Закачки” станаха втори и се окачиха със сребърни медали. Момичета, прекрасни сте!

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак