11:12 | 15 юни 22 1901

“Бъдеще за децата“ връчва годишните си награди утре

“Бъдеще за децата“ връчва годишните си награди утре / Новини от Казанлък

Церемонията по връчване на Годишните награди „Бъдеще за децата“  2022, в подкрепа на каузата – „За децата на Казанлък” ще се проведе на 16-и юни, четвъртък, от 18:00 часа, в зала „Театър Любомир Кабакчиев“ /бившето кино Лекс в сградата на общината/.

През 2015 година сдружение “Бъдеще за децата” проведе първата такава церемония. Чрез създаването на тази едноименна награда, местната организация засвидетелства своето уважение към хората – общественици, граждани, приятели на детето, дарители, фирми и граждански структури, които са подкрепили децата.

Право на номинация имаха всички организации, работещи с деца - училища и детски градини, клубове, читалища, детски центрове и др., общественици, граждани.

Тази година сдружение „Бъдеще за децата” получи общо 23 номинации.         

Както всяка година, и сега сдружението ще отличи три кампании/инициативи, които са реализирани в подкрепа на децата, или са с участието на деца/ученици, проекти и/или дейности, които ще са допринесли повишаване благосъстоянието на децата (здравеопазване, спорт, образование, гражданско участие, …) 

Комисия, в състав от пет души – членове на Управителния съвет и Общото събрание на организацията и председателя на сдружението Мария Гинева, определи кои ще са наградените.

Заповядайте утре в 18:00 часа в зала зала „Театър Любомир Кабакчиев“!

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Честванията на 149-ата годишнина от Шипченската епопея ще се състоят 21 и 22 август

7443 | 09 август 2026

Служител на реда предложи брак на любимата си пред всички в парк „Розариум“

5049 | 14 август 2026

Поредна прекрасна вечер от „Павелбанско лято 2026“

4490 | 09 август 2026

Сигнал за отвличане вдигна полицията на крак, има задържан

3828 | 10 август 2026

Жена и 5-годишно дете пострадаха при катастрофа в Казанлък

3642 | 12 август 2026

Този петък монумент Бузлуджа се трансформира в сцена от бъдещето

3543 | 10 август 2026

Осем работници пострадаха при преобръщане на товарен автомобил

3496 | 12 август 2026

Над 50 участници се включиха в поход до Мъглижкия водопад

3353 | 10 август 2026

“Прогресивна България“ учреди общинска организация в Казанлък. Ето и кои са общинските председатели за общините

3345 | 11 август 2026

Разбиха заведение за бързо хранене в Казанлък, откраднаха 15 евро

3335 | 10 август 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак