12:29 | 22 февруари 22 5457

Кои са учителите, които ще поведат бъдещите първокласници в ОУ “Георги Кирков“?

Основно училище „Георги Кирков” представя екипа, който ще поведе бъдещите първокласници за учебната 2022-2023 година. Ето кои са те:

Лалка Йонкова, старши учител в начален етап. Основната задача на г-жа Йонкова при работа с учениците е да създаде спокойна учебна обстановка и взаимно доверие. Целта й е чрез съвременни методи и иновативни подходи, малкият ученик ще научи много и интересни неща за заобикалящия го свят.

Григор Бошнаков, старши учител в начален етап. Учениците са едни от най-верните му приятели,и възпитавайки у тях добродетели той ги подготвя да различават доброто от злото, красивото от грозното, лъжата от истината. Образователният процес, който използва е посредством нетрадиционна, интерактивна образователна среда, състояща се от съвременни технологии, с които е оборудван всеки един кабинет в ОУ „Георги Кирков”.

Петя Колева, начален учител, част от екипа на училището вече 10 години. Любовта и всеотдайността към децата и професията са се зародили у нея от малка, защото е израснала в семейство на учители.  По време на учебния процес тя се стреми да открие силните страни на всяко едно дете, и се старае да направи от тях мислещи и успяващи хора.

Деница Иванова, начален учител с повече от 20 години стаж. Работата с деца за нея е приключение и предизвикателство. Не обещава, че ще е лесно, но ще се постарае децата да разцъфтят, за да пораснат значими и велики хора.

Мария Методиева, учител начален етап. Работата като учител е истинско удоволствие за нея. Децата учат в спокойна и приятна атмосфера, а г-жа Методиева се старае да обръща внимание индивидуално на всеки един ученик. В нейните часове уроците се поднасят по интересен начин , като включват иновативни методи и игрови подходи, което стимулира активното участие на децата в часа.

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Казанлъшки рибар извади гигантски сом от водите на язовир “Копринка“

39361 | 06 януари 2026

Започна подготовката в 61-ва Стрямска механизирана бригада

6774 | 05 януари 2026

Заловиха хлапак, обирал магазини и павилиони из Казанлък

6222 | 07 януари 2026

Казанлък поема още една крачка към академичното си развитие: Тракийският университет подготвя филиал в града

5309 | 05 януари 2026

Млад шофьор е с опасност за живота след катастрофа край Павел баня

4241 | 02 януари 2026

Агресивен шофьор нанесе побой на 26-годишен мъж

3423 | 05 януари 2026

Шипка първа в страната отбеляза Богоявление: 18-годишният Лазар Даракчиев “спаси“ кръста

3319 | 06 януари 2026

Вандали потрошиха огледалата на шест автомобила в Казанлък

2927 | 05 януари 2026

Задържаха автокрадец: Четири “удара“ от началото на годината

2839 | 07 януари 2026

Откраднато БМВ е намерено катастрофирало край Черганово

2709 | 05 януари 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак