11:06 | 12 май 21 3948

Спипаха грабителите, задигнали злато и 3 000лв

Спипаха грабителите, задигнали злато и 3 000лв / Новини от Казанлък

В резултат на упорито разследване са установени авторите на кражба на златен синджир и сумата от 3000 лв.  от частен дом в с. Паничерево. След подадения на 30 април сигнал за извършеното престъпление е извършен оглед на място и образувано досъдебно производство по чл.194, ал.1 от НК. В хода на предприетите оперативно-издирвателни действия криминалистите влезли в дирите на извършителите на деянието - 25-годишен  жител на с. Ягода и 18-годишен от с. Паничерево.

Те са задържани за срок до 24 часа, а работата по документирането на случая продължава под наблюдението на прокуратурата.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гражданският консултативен съвет проведе среща с жителите на квартал „Крайречен“

11396 | 12 юни 2026

Моторист загина при катастрофата край Шипка

7953 | 13 юни 2026

Колективен трудов договор в системата на предучилищното и училищното образование бе подписан в Павел баня

6736 | 12 юни 2026

Катастрофа между три автомобила временно ограничава движението в района на село Черганово

5899 | 10 юни 2026

Традиционният мотосъбор организиран от клуб „Черните рози“ ще се проведе на 12 и 13 юни край Казанлък

5864 | 09 юни 2026

Проект Бузлуджа напредва

5417 | 09 юни 2026

Нови забавления в любимото “Рибарско място“ край Казанлък

4306 | 15 юни 2026

Шампионите от „Единство“ подариха титлата на кмета на Гурково

2913 | 11 юни 2026

Хаджиеновци и тази година бяха креативни, технични и различни на своя юбилеен Технофест

2856 | 09 юни 2026

Откриха починала изчезналата жена от с. Александрово

2751 | 16 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак