12:32 | 31 март 21 2691

Мария Гинева: Приоритетите ми като кандидат за депутат са и мои лични каузи

Мария Гинева: Приоритетите ми като кандидат за депутат са и мои лични каузи  / Новини от Казанлък

“В следващите дни ще Ви представя в най-общ план какви са приоритетите ми като кандидат за народен представител. Обръщам внимание, че това са личните ми каузи, за които така или иначе ще работя занапред”, това написа във фейсбук профила си кандидатът за народен представител от ГЕРБ Мария Гинева. От години тя е близо до хората в неравностойно положение, помага на лица с различни увреждания, но най-важното е, че обича това, което прави.

Днес представяме две от каузите на Мария Гинева:
• Развитие на услуги за подкрепа на семействата в малките населени места – като се използват ресурсите на създадените услуги и се разширят с развити мобилни услуги, изнесени работни места, приемни, за да достигат до нуждаещите се;
• Младежите с увреждания да имат възможност да развиват професионални умения, които им помагат в трудова реализация за в бъдеще. За целта е необходимо да се работи в посока адаптирани професионални области спрямо индивидуалните потребности и възможности. Да се работи в развитие на социални предприятия, в които да се осигурява защитена заетост или да се осигурява възможност за  интегрирането им в реална трудова среда чрез допълнителна подкрепа от ментори.

Подкрепете Мария Гинева с 2️⃣8️⃣ ГЕРБ в интегралната бюлетина и нейната лична преференция 1️⃣1️⃣4️⃣!


Купуването и продаването на гласове е престъпление!

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Кмет улови 79-килограмов сом на язовир Жребчево

27756 | 03 април 2026

Двама мъже са били задържани на паркинг в село Тулово при специализирана полицейска операция

6715 | 03 април 2026

69-годишна жена опита да открадне стоки за близо 90 евро от магазин в Казанлък

6307 | 03 април 2026

Творци от цялата страна участваха в арт резиденция „Тлака“

5474 | 01 април 2026

Стопанин подаде сигнал в полицията, след като откри едно от телетата си мъртво край село Овощник

4052 | 31 март 2026

35 новородени получиха еднократна финансова помощ от Община Казанлък

3458 | 31 март 2026

Апартамент пламна в Казанлък, пожарникари предотвратиха по-сериозен инцидент

3298 | 05 април 2026

24-часов противобесен кабинет работи в Казанлък

3138 | 31 март 2026

На прага на мотосезон 2026, казанлъчанинът Пламен Койчев напомня, че страстта и разумът вървят заедно на пътя

2889 | 02 април 2026

Прекрасна фотография на розоберачки донесе престижна награда на Мирослава Костадинова от ПГЛПТ

2341 | 04 април 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак