15:48 | 19 март 21 2376

Пламен Караджов, „БСП за България”: Липсата на държавност е довела гражданите да се чувстват незащитени и в безизходица

Пламен Караджов, „БСП за България”: Липсата на държавност е довела гражданите да се чувстват незащитени и в безизходица / Новини от Казанлък

Сигурността на гражданите е наш приоритет

Кандидатите за народни представители от „БСП за България” с номер 4 в бюлетината Пламен Караджов, Моника Динева и Момчил Ненов се срещнаха  с жители на с. Горно Черковище в община Казанлък.

За сигурност и  бързо правораздаване настояха от селото като споделиха, че само преди дни е извършена кражба от пенсионерския клуб и виновниците все още не са установени. Пламен Караджов представи основните цели на „БСП за България” за справяне с битовата престъпност, като заяви, че липсата на държавност е довела до това, гражданите да се чувстват  незащитени и в безизходица.

"Приоритет на „БСП за България” е сигурността на гражданите – един от основните показатели за качество и стандарт на живот. Нашата цел е да спре натискът на битовата престъпност върху населените места в общината, областта и страната. Ще въведем адекватни условия за ефективна реакция на правоохранителните институции към всички престъпления, преодоляване на чувството за незащитеност у хората и недопускане на ненаказаност за престъпниците”, подчерта Караджов.

Според Моника Динева, за да се върне доверието на гражданите в правораздаването е необходимо бързо, качествено и справедливо правосъдие. По думите й ролята на държавата като основен защитник на правата трябва да се засилва.

Местните хора изразиха и  притесненията си от намалените курсове на обществения транспорт и невъзможност за достъп до общинския център Казанлък. Като решение на проблема Момчил Ненов посочи увеличаване на субсидиите за междуселищен транспорт в малките общини, отдалечените и труднодостъпни населени места.

Купуването и продаването на гласове е престъпление!

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Любов с кауза: Младо семейство от Казанлък превърна сватбата си в празник за децата

24911 | 01 май 2026

Хванаха на място група да източва горивото от тир и товарен автомобил

22556 | 28 април 2026

Комплекс “Дамасцена“ ще бъде домакин на тридневен фестивал в подкрепа на детския спорт

13381 | 28 април 2026

Напусна ни актьорът Стефан Марков

11889 | 30 април 2026

Казанлъчанката Виктория Стойнова стана Мис Тракийски университет 2026

9052 | 29 април 2026

Кандидатките за „Царица Роза“ създадоха свой цветен кът в парк “Розариум“

8842 | 28 април 2026

БМВ помете знаци и билборд и се заби в сграда в Казанлък, шофьорът е в болница

8038 | 04 май 2026

Общински съвет-Казанлък одобри продажбата на имот за изграждане на научен център за върхови постижения

7285 | 30 април 2026

Над 860 декара нова гора - Кастамону България разширява зелените си инициативи

6174 | 29 април 2026

Съдът в Казанлък осъди мъж за обидни и клеветнически публикации срещу общински служител

5799 | 29 април 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак