16:24 | 15 юни 20 8650

Абитуриентски балове ще има

Абитуриентски балове ще има / Новини от Казанлък

Балове ще има. И то много скоро. Още следващата седмица, казанлъшките зрелостници ще изживеят своите бленувани абитуриентски балове, дори и в малко нетрадиционно време. Пандемичната 2020, може би осуети плановете на младежите, но не можа да пречупи духа им, и купон ще има.

На 25 юни, от 18,30 часа, с веселие и викове „от 1 до 12“ ще започнат своята традиционна обиколка на града абитуриентите на Казанлък. 

Събирането на класовете от отделните училища ще бъде пред Дом на културата „Арсенал“, откъдето ще започне и шествието по маршрут Дом на културата – парк „Розариум“ – пешеходна зона на ул. „Генерал Скобелев“ – площад „Севтополис“, след което ще се отправят към ресторантите за щуро парти, както традицията повелява.

Около 10 класа от училищата: СУ "Екзарх Антим I", Профилирана хуманитарна гимназия "Св.Св Кирил и Методий“, НУПИД "Акад. Д. Узунов", ППМГ "Никола Обрешков" и Професионална гимназия по транспорт и транспортен мениджмънт тържествено ще се сбогуват с училището си и ще отворят нова страница в живота.

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Питаме Казанлък

За или против въвеждането на € еврото?

Обяви от Казанлък:

Сезонна работа в рекламна агенция

Сезонна работа в рекламна агенция

Търсим колега за свободната позиция общ работник-разпространение на плакати на морето. Желателно е кандидатът...

Работа 12/06/2025 гр.Казанлък
Рекламна агенция търси касиер

Рекламна агенция търси касиер

Касиер в рекламна агенция Изисквания: -Добра финансова грамотност - Желание за обучение и развитие - Внимание...

Работа 10/06/2025 гр.Казанлък
ПХГ ”Св. Св. Кирил и Методий“ - Казанлък, обявява прием за учебната 2025 /2026г. , по следните специалности:

ПХГ ”Св. Св. Кирил и Методий“ - Казанлък, обявява прием за учебната 2025 /2026г. , по следните специалности:

Профилирана хуманитарна гимназия ”Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Казанлък, обявява прием за учебната 2025 /2026г. , по...

Платени съобщения 10/06/2025 гр.Казанлък
Хижа голяма Бузлуджа-нова се отдава под наем.

Хижа голяма Бузлуджа-нова се отдава под наем.

Хижа голяма Бузлуджа-нова се отдава под наем. За допълнителна информация и оглед-тел: 0882966489. ...

Платени съобщения 29/05/2025 гр.Казанлък
Аквапарк Овощник търси персонал за сезон 2025

Аквапарк Овощник търси персонал за сезон 2025

Аквапарк Овощник търси персонал за следните позиции, за сезон 2025: - Помощник готвачи - Бар - Паркинг - Касиерки -...

Работа 26/05/2025 с.Овощник
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак