14:53 | 15 юни 20 2835

Клуб “Балиста“ отстреляха нови медали

Клуб “Балиста“ отстреляха нови медали / Новини от Казанлък

Състезание по ловна стрелба се проведе през изминалия уикенд. Отново със сериозно участие на казанлъшките стрелци и нови завоювани успехи премина полуфинала в Долни Дъбник , провел се на 13/14 юни. С първи, втори и четвърти места се прибраха стрелците на клуб „Балиста“.

С награди се окичиха:

Кадетки - трап - Андреа Николова - злато
Кадети - скийт - Георги Маринов - сребро
Младежи - скийт - Ивайло Димов - злато
Младежи - трап - Неделин Георгиев - четвърти
Младежи - скийт - Злати Златанов - четвърти

Всички те спечелиха квоти за финала на дп на бфтдтс

Успех и на Татяна Рачева при жените на скийт - сребро и квота за финала !

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гражданският консултативен съвет проведе среща с жителите на квартал „Крайречен“

11438 | 12 юни 2026

Моторист загина при катастрофата край Шипка

7974 | 13 юни 2026

Колективен трудов договор в системата на предучилищното и училищното образование бе подписан в Павел баня

7076 | 12 юни 2026

Катастрофа между три автомобила временно ограничава движението в района на село Черганово

5908 | 10 юни 2026

Нови забавления в любимото “Рибарско място“ край Казанлък

4473 | 15 юни 2026

Откриха починала изчезналата жена от с. Александрово

3796 | 16 юни 2026

Шампионите от „Единство“ подариха титлата на кмета на Гурково

2917 | 11 юни 2026

46-годишен моторист е в болница след катастрофа в казанлъшкото село Дунавци

2689 | 15 юни 2026

Трима пострадаха при ПТП между два мотора и кола край Шипка

2463 | 13 юни 2026

Шест месеца с еврото: По-тънък ли стана портфейлът на казанлъчани? / Видео

2425 | 12 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак