15:05 | 22 ноември 19 4556

Жените от ГЕРБ - Казанлък с топъл жест за Деня на християнското семейство

Жените от ГЕРБ - Казанлък с топъл жест за Деня на християнското семейство / Новини от Казанлък

На 21 ноември православната църква чества празника Въведение Богородично - Деня на християнското семейство и младеж. По този повод жените от присъдружната организация на ПП ГЕРБ в Казанлък направиха посещение в центровете за настаняване за деца и младежи и в Защитеното жилище за младежи с увреждания.

За всяка от малките къщички беше осигурено дарение от хранителни продукти и торта за празника. Във времето си прекарано в домовете, дамите от ГЕРБ обсъдиха в непринуден разговор за положителните промени на потребителите им, така и за техните им емоции и трудности с които се сблъсква персонала на социалните услуги.

"За пореден път реализираме тази инициатива, за да покажем нашата подкрепа към децата и младежите настанени в малките домове и към екипа, който работи в тях. Избрахме този ден, защото тези деца растат без родители и подкрепа от близки и имат нужда да усетят внимание и топлина, а персонала на центровете от подкрепа. Разбираме, че еднократно посещение не е достатъчно, затова планираме и други инициативи с насоченост към тези групи!"- споделят от Жени ГЕРБ - Казанлък.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Приемственост и уважение: Казанлък изрази признателност към генерал Михайлов и посрещна генерал Георгиев

9683 | 08 април 2026

Тежка катастрофа край Долно Сахране отне човешки живот

9292 | 09 април 2026

Младежи от цялата страна се събраха в Казанлък за националния семинар на Интеракт

8584 | 09 април 2026

Хижа „Соколна“ преминава под управлението на Дирекция „Национален парк Централен Балкан“

7210 | 08 април 2026

Кандидати за народни представители от ДПС се срещнаха с жителите на с. Копринка

4367 | 10 април 2026

Задържаха шофьорка с 1,94 промила алкохол в Казанлък

3281 | 07 април 2026

Признание и благодарност: Среща на кмета Галина Стоянова с директорите на здравни заведения

2987 | 07 април 2026

Иззеха 18 литра нелегален алкохол от магазин в Габарево

2873 | 09 април 2026

Сняг вали на Бузлуджа и Шипка

2806 | 09 април 2026

Държавното горско стопанство в Казанлък подари 300 фиданки на жителите и гостите на града

2781 | 10 април 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак