20:37 | 15 октомври 19 5152

Мима Колева (ГЕРБ): Ще направя и невъзможното центърът на Хаджидимитрово да стане факт

Мима Колева (ГЕРБ): Ще направя и невъзможното центърът на Хаджидимитрово да стане факт / Новини от Казанлък

„Моето най-голямо желание е нашето село да има изграден един хубав център. Ще направя и невъзможното той да бъде факт, защото всички ние го заслужаваме”, това заяви кандидатът от ПП ГЕРБ (№43) за кмет на с. Хаджидимитрово Мима Колева, която повече от пет години е главен специалист „Административно обслужване” в местното кметство. Тя подчерта, че ще продължи да надгражда постигнатото до момента от настоящия кмет Боян Атанасов (ГЕРБ). По време на управлението си той успя да убеди и обедини съселяните си за изграждането на канализация.

„В нашето село е направено много и аз ще продължа да развивам Хаджидимитрово, за да могат младите да се връщат. Зная, че няма да е лесно, но хубавите неща се постигат трудно. Аз не се отказвам!”, допълни Колева и подчерта, че, тъй като всички хора са равни, тя не дели и няма да дели съселяните си на етнически признак: „Всички трябва да си помагаме. Работата на един кмет е да помага на хората и моята основна дейност ще бъде именно да работя за всички Вас”. 

Като изключително подготвен за кмет човек кандидатът за градоначалник на Община Казанлък Галина Стоянова определи Мима Колева: “Тя е упорита, трудолюбива, дейна. Тя е човекът, който ще бъде добър стопанин на Хаджидимитрово.”

Пред събралите се жители на селото бе представена и листата с кандидати за общински съветници от ГЕРБ-Казанлък. Сред присъстващите бяха: Аксения Тилева, Радиана Стефанова, Красимир Иглев, Василка Еленкова, Мария Цонева, Елица Ваклинова, Георги Видев, Николай Факиров.

…………………….

Мима Колева е родена на 26 февруари 1968 година. Работила е в счетоводството и деловодството на под. 27850 – Осетеново.

Купуването и продаването на гласове е престъпление!

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Честванията на 149-ата годишнина от Шипченската епопея ще се състоят 21 и 22 август

7520 | 09 август 2026

Служител на реда предложи брак на любимата си пред всички в парк „Розариум“

5988 | 14 август 2026

Поредна прекрасна вечер от „Павелбанско лято 2026“

4536 | 09 август 2026

Сигнал за отвличане вдигна полицията на крак, има задържан

3880 | 10 август 2026

128 нови служители на МВР положиха тържествена клетва в Казанлък

3793 | 14 август 2026

Жена и 5-годишно дете пострадаха при катастрофа в Казанлък

3729 | 12 август 2026

Този петък монумент Бузлуджа се трансформира в сцена от бъдещето

3638 | 10 август 2026

Осем работници пострадаха при преобръщане на товарен автомобил

3578 | 12 август 2026

“Прогресивна България“ учреди общинска организация в Казанлък. Ето и кои са общинските председатели за общините

3446 | 11 август 2026

Над 50 участници се включиха в поход до Мъглижкия водопад

3378 | 10 август 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак