13:26 | 14 февруари 18 4629

Детски мъдрости за любовта, които ще ви накарат да се смеете

Детски мъдрости за любовта, които ще ви накарат да се смеете / Новини от Казанлък

„Любовта мирише на шоколад. И на захарен памук. Обаче не разваля зъбите.“ –Митко, 5 г.

„От любов не се умира, но започваш да правиш глупости. Например да си хвърляш чантата в някоя локва, за да накараш момичето да се смее. Така прави брат ми, като се влюби.“ –Любо, 7 г.

„Баба много обича дядо.Това е сигурно! Защо иначе ще му вика “писанчо“, като е на 80 години?!“- Кремена , 8 г.

„Когато много харесвам някого… и го прегръщам… и му подарявам разни неща-пера, жълъди, капачки…“- Люси, 4г.

„Когато Мими ми даде десерта си на обяд в детската, е любов. Аз пък и връзвам обувките преди да излезем на двора.“ -Калоян ,6 г.

„Любов е, когато кученцето ти те близва по лицето дори и тогава, когато си го оставил цял ден само.“ Мери-Ан, 4 г.

„Любов е, когато ти отиваш да си купиш нещо за ядене и даваш на някого повече от твоя чипс, без да искаш той да ти дава изобщо от своя.“- Криси , 6 г.

„Любов е, когато мама прави кафе на татко и сръбва от чашката му, преди да му я даде, за да е сигурна, че е хубаво и няма да го опари.“ - Дани , 7 г.

„Любов е, когато се целуваш с някого през цялото време и когато се уморите да се целувате, ти искаш още да бъдеш с него и да си говорите още. Мама и татко са такива. Те изглеждат неприлично, когато се целуват.“ – Емили, 8 години

„Любовта е онова, което те кара да се усмихваш, когато си уморен“ – Тодор , 4 г.

„Наистина не трябва да казваш на някого „Обичам те”, ако не мислиш така. Но ако го мислиш, то трябва да му го казваш много пъти, защото хората забравят. Джесика“, 8 г.

„Любов – това е когато кажеш на едно момче, че харесваш ризата му и то след това я носи всеки ден, защото ти я харесваш.” -   Нина, 7 г.

„Любов – това е когато мама вижда татко потен и мръсен, но казва, че е по-красив от Брад Пит.” -  Крис, 7 г.

Източници:  dama.bg, manager.bg

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Кметът на Казанлък покани медицинските сестри от детските градини и училища на официална вечеря в навечерието на 7 април

10166 | 06 април 2026

Приемственост и уважение: Казанлък изрази признателност към генерал Михайлов и посрещна генерал Георгиев

9512 | 08 април 2026

Тежка катастрофа край Долно Сахране отне човешки живот

9202 | 09 април 2026

Младежи от цялата страна се събраха в Казанлък за националния семинар на Интеракт

8007 | 09 април 2026

Хижа „Соколна“ преминава под управлението на Дирекция „Национален парк Централен Балкан“

7149 | 08 април 2026

Кандидати за народни представители от ДПС се срещнаха с жителите на с. Копринка

4300 | 10 април 2026

Халил Летифов от Хаджидимитрово: Силата ни е в заедността и взаимното доверие

3264 | 06 април 2026

Задържаха шофьорка с 1,94 промила алкохол в Казанлък

3239 | 07 април 2026

Признание и благодарност: Среща на кмета Галина Стоянова с директорите на здравни заведения

2885 | 07 април 2026

Иззеха 18 литра нелегален алкохол от магазин в Габарево

2815 | 09 април 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак