21:33 | 07 април 17 4265

Общината и жителите на блок 23 от ж.к.“Изток“ се разбраха за гаражите

Общината и жителите на блок 23 от ж.к.“Изток“ се разбраха за гаражите / Новини от Казанлък

Няма да се слагат гаражи зад блок 23 в ж.к.“Изток“, стана ясно от втората среща на Кмета на община Казанлък с домоуправителите, след проведена анкета с всички жители на блока. От резултатите надделя мнението да не се преместват там ламаринените гаражни клетки, а да се помисли за подходящи паркоместа.

„Само ние заедно можем да взимаме решения по проекта за ж.к.“Изток“.“, отбеляза Галина Стоянова пред присъстващите. Двете страни си благодариха за взаимното разбиране и се уговориха да решават заедно възникнали въпроси, свързани с бъдещето на жилищния комплекс.

Пресцентър на община Казанлък

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак