Вчера в камерната зала на ДК „Арсенал“ се проведе Отчетно - изборната конференция на Общинската организация на БСП – Казанлък. Със 120 гласа за председател на общинската структура на социалистическата партия в Казанлък бе избран Николай Терзиев, който до момента бе временно изпълняващ длъжността.
Общо 9 бяха предложенията за председател, като сред тях бяха: Катя Киликчиева получила 10 гласа, Александър Минчев с 8 и Моника Динева с 3 гласа. На конференцията бяха избрани и делегатите, които ще представят Казанлък на 49-тия Конгрес на БСП. На конгреса, който ще се проведе на 7 и 8 май местната партина структура ще бъде представена от: Николай Терзиев, Корнелия Владева, Георги Захариев, Катя Киликчиева, Яница Станчева и Радослав Динчев.
На конференцията вчера делегатите с явно гласуване решиха Васил Самарски да няма право да заема ръководни постове в партията за срок от 1 година. За това предложение гласуваха 116 делегати от общо 166 регистрирани.
kazanlak.com
Сезонна работа в рекламна агенция
Търсим колега за свободната позиция общ работник-разпространение на плакати на морето. Желателно е кандидатът...
Рекламна агенция търси касиер
Касиер в рекламна агенция Изисквания: -Добра финансова грамотност - Желание за обучение и развитие - Внимание...
ПХГ ”Св. Св. Кирил и Методий“ - Казанлък, обявява прием за учебната 2025 /2026г. , по следните специалности:
Профилирана хуманитарна гимназия ”Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Казанлък, обявява прием за учебната 2025 /2026г. , по...
Хижа голяма Бузлуджа-нова се отдава под наем.
Хижа голяма Бузлуджа-нова се отдава под наем. За допълнителна информация и оглед-тел: 0882966489. ...
Аквапарк Овощник търси персонал за сезон 2025
Аквапарк Овощник търси персонал за следните позиции, за сезон 2025: - Помощник готвачи - Бар - Паркинг - Касиерки -...