13:22 | 01 септември 15 6255

Министър-председателят Бойко Борисов идва в Овощник

Министър-председателят Бойко Борисов идва в Овощник / Новини от Казанлък

Министър-председателят на България Бойко Борисов ще пререже лентата на  Градската пречиствателна станция в Овощник на 3 септември, четвъртък.

Тържествената церемония ще се проведе в 17.00 часа, съобщават от Общината. На нея ще присъстват Министъра на околната среда и водите Ивелина Василева и Кметът на Казанлък Галина Стоянова. Те ще открият реконструираната и модернизирана ГПСОВ – Казанлък. След официалното откриване ще има организиран коктейл за всички присъстващи гости, допълва прессъобщението.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

80% успеваемост при проведената биологична борба с боровата процесионка на територията на лесопарк “Тюлбе“

9839 | 18 юни 2026

Със съдействието на областния управител: Спешни мерки за пътя от Казанлък към Бузовград и Средногорово

8092 | 18 юни 2026

Откриха починала изчезналата жена от с. Александрово

7651 | 16 юни 2026

МВР издирва Борис Анев от Казанлък

7194 | 17 юни 2026

Нови забавления в любимото “Рибарско място“ край Казанлък

6903 | 15 юни 2026

Обявеният за издирване Борис Анев от Казанлък е открит

6179 | 19 юни 2026

Катастрофа между два автомобила в западната част на Казанлък затруднява движението

5855 | 21 юни 2026

Възрастен шофьор навлезе в насрещното и предизвика тежка катастрофа, жена е с опасност за живота

5554 | 18 юни 2026

18-годишният шофьор на БМВ от снощната катастрофа е настанен в болница, още двама пострадаха

4530 | 22 юни 2026

46-годишен моторист е в болница след катастрофа в казанлъшкото село Дунавци

3272 | 15 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак