14:14 | 07 април 15 9982

Отиде си баба Мери

Отиде си баба Мери / Новини от Казанлък

На 79 години днес на Велики вторник си отиде завинаги Мери – Мария Желязкова Колева.

Баба Мери, както я знае Казанлък бе най-обичната и уважавана в средите на ресторантския живот на града от много десетилетия насам. Тя създаде и до последно готвеше най-вкусните гозби в Казанлък в наречения на нея Ресторант „Мери”.
Ще ни липсва много…

Всички, които я познаваха могат да  изпратят Мери в последния й път утре.
Опелото ще бъде утре, 8 април от 10:30 до 12:30 в Храм „Св. Йоан Предтеча” – зад Пощата.
Погребението ще бъде от 13:00 на казанлъшките гробища.

Kazanlak.com изказва най-искрени и дълбоки съболезнования на близките й.

Почивай в мир, Мери.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гражданският консултативен съвет проведе среща с жителите на квартал „Крайречен“

11380 | 12 юни 2026

Моторист загина при катастрофата край Шипка

7949 | 13 юни 2026

Колективен трудов договор в системата на предучилищното и училищното образование бе подписан в Павел баня

6666 | 12 юни 2026

Катастрофа между три автомобила временно ограничава движението в района на село Черганово

5898 | 10 юни 2026

Традиционният мотосъбор организиран от клуб „Черните рози“ ще се проведе на 12 и 13 юни край Казанлък

5862 | 09 юни 2026

Проект Бузлуджа напредва

5416 | 09 юни 2026

Нови забавления в любимото “Рибарско място“ край Казанлък

4257 | 15 юни 2026

Шампионите от „Единство“ подариха титлата на кмета на Гурково

2912 | 11 юни 2026

Хаджиеновци и тази година бяха креативни, технични и различни на своя юбилеен Технофест

2855 | 09 юни 2026

46-годишен моторист е в болница след катастрофа в казанлъшкото село Дунавци

2654 | 15 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак