12:49 | 02 април 15 2275

Спипаха крадци на дърва

Спипаха крадци на дърва / Новини от Казанлък

На 01 април в РУ-Казанлък е образувано бързо полицейско производство срещу 38-годишния Г.В. и 44-годишната Р.М., и двамата от гр.Казанлък, и 18-годишния Д.Т. от с.Търничени, общ.Павел баня, затова че на същата дата в землището на с.Габарево превозват общо около 3куб.м. дърва (габър) без надлежно разрешително.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гражданският консултативен съвет проведе среща с жителите на квартал „Крайречен“

8592 | 12 юни 2026

Моторист загина при катастрофата край Шипка

7335 | 13 юни 2026

За четвърта поредна година отборът на Община Казанлък спечели първо място на състезанието за доброволци

6675 | 08 юни 2026

Катастрофа между три автомобила временно ограничава движението в района на село Черганово

5833 | 10 юни 2026

Традиционният мотосъбор организиран от клуб „Черните рози“ ще се проведе на 12 и 13 юни край Казанлък

5725 | 09 юни 2026

Проект Бузлуджа напредва

5105 | 09 юни 2026

Колективен трудов договор в системата на предучилищното и училищното образование бе подписан в Павел баня

4619 | 12 юни 2026

Катастрофа блокира движението по пътя Казанлък – Габрово

3508 | 08 юни 2026

Откраднаха фирмен бус, откриха го изоставен и потрошен в Казанлък

2834 | 08 юни 2026

Шампионите от „Единство“ подариха титлата на кмета на Гурково

2829 | 11 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак