17:35 | 13 септември 14 1914

Драгомир Стойнев: Трябва да има целенасочена държавна политика към Русия

„Ние трябва да имаме изключително добри взаимоотношения с Русия, когато говорим за енергетика, през призмата на нашия национален интерес”, каза днес по време на събора на русофилите край Казанлък зам. председателят на БСП Драгомир Стойнев.

„През тази една година, докато аз бях министър, ние подпомогнахме все повече и повече български фирми да стъпят на руския пазар, допълни доскорошният енергиен и икономически министър на България. В търговията, в частност с  Русия трябва да има целенасочена държавна политика”, допълни Стойнев, като посочи, че през годината, в която той бе министър е открито допълнително консулство, което да подпомогне всички, които искат да развиват своите взаимоотношения с Русия.

БСП е против нови санкции срещу Русия, добави водачът на листата на БСП – лява България в региона. Трябва да им диалог на дипломатическо ниво, за да се вземе най-правилното решение, смята Драгомир Стойнев.

Коалиция „БСП лява България“ № 22
27 МИР – Стара Загора

Купуването и продаването на гласове е престъпление

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак