14:04 | 02 септември 14 6263

Информация за приема на документи по Програма „Старт на кариерата“

Информация за приема на документи по Програма „Старт на кариерата“ / Новини от Казанлък

Дирекция „ Бюро по труда” Казанлък  уведомява всички младежи до 29 години, завършили висше образование и без стаж по придобитата специалност, че на 01.09.2014г. стартира Процедура - 2014 по Програма „Старт на кариерата” за кандидатстване за работните места в централни ведомства, областни и общински администрации на територията на цялата страна.

На висшистите до 29-годишна възраст ще бъде дадена възможността да натрупат трудов стаж и опит по своята специалност в рамките на 9 месеца. Програмата им осигурява месечно възнаграждение в размер на 400 лева, както и изплащане на социални и здравни осигуровки, допълнителни възнаграждения по Кодекса на труда, годишен платен отпуск и отпуск поради заболяване за сметка на работодателя.

Кандидатите трябва да са на възраст до 29 ненавършени години (към 30 септември 2014 г. включително). Трябва да имат завършено висше образование, съответстващо на посоченото от работодателя за заемане на конкретното работно място, както и да нямат трудов стаж по специалността.

Желаещите могат да подават документи до 30 септември 2014 г. включително в бюрото по труда, в което са регистрирани като безработни или заети.

Пълния списък на обявените работни места, както и условията и необходимите документи за кандидатстване, можете да видите на електронния адрес: http://www.az.government.bg/pages/programa-start-na-karierata/, както и във всички бюра по труда в цялата страна.

Подробна информация за начина на кандидатстване, необходимите документи и работните места може да получите на сайта на Агенция по заетостта www.az.government.bg, както и в Дирекция „Бюро по труда” Казанлък, бул. „Княз Ал. Батенберг” №4, ет.4, ст. 5 и 3, тел.:0431/6-45-71 и 0431/6-31-63

Дирекция „ Бюро по труда” Казанлък

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Любов с кауза: Младо семейство от Казанлък превърна сватбата си в празник за децата

25768 | 01 май 2026

БМВ помете знаци и билборд и се заби в сграда в Казанлък, шофьорът е в болница

8678 | 04 май 2026

Емблематичните фигури в парк “Тюлбето“, “Мечката“ и “Козелът“, привличат вниманието на посетителите със своята освежен вид

6654 | 05 май 2026

Запознайте се с претендентките за короната на Царица Роза 2026

5931 | 02 май 2026

Царската чешма в Казанлък вече е готова за Празника на розата

5779 | 05 май 2026

От царици към бъдещите царици

4611 | 01 май 2026

Уроци по етика за претендентките за “Царица Роза“ 2026

3893 | 04 май 2026

За дванадесети път Казанлък посреща фестивала „Здравей, здраве“

3205 | 01 май 2026

Нагла кражба от ресторант в Казанлък, мъж остана без телефон, документи и пари

3131 | 04 май 2026

Утре дават старт на мотокроса в Розово

2986 | 02 май 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак