14:40 | 07 юни 13 2286

Липса на пари провали планиран лагер на Нефтохимик в Казанлък

Липса на пари провали планиран лагер на Нефтохимик в Казанлък / Новини от Казанлък

Положението в новия член на футболния елит – Нефтохимик никак не е розово. В клуба все още няма яснота за бъдещето му. Бургазлии са водени от двама казанлъчани Антон Спасов-старши треньор и Станимир Димитров- помощник треньор.

Първоначално „нафтата“ планира лагер в Казанлък от 17 до 29 юни, но лагерът отпада, научи Kazanlak.Com. Репортер на сайта ни разговаря със старши треньора на бургазлии Антон Спасов, който бе категоричен, че лагер в Казанлък няма да има. Спасов допълни, че до седмица трябва да стане ясно и бъдещето на отбора.

„Надявам се отборът да бъде запазен, без значение дали ще играем в „А“ или „Б“ група. Очакваме да разберем бъдещето до края на другата седмица. Пари за селекция със сигурност няма да има и ще разчитаме на тези футболисти, които са в момента“-заяви за Kazanlak.Com Антон Спасов.

По първоначални данни се очакваше подготовката на Нефтохимик да стартира в понеделник, а по време на лагера в града на розите да бъдат изиграни две контроли с Литекс и Раковски. Сега обаче бъдещето на водения от казанлъшки специалисти отбор изглежда неясно и на ход е ръководството на клуба, което трябва да осигури финансовото бъдеще на „шейховете“.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Казанлъшка двойка от “Моята кухня е №1“ се включват в кулинарно предизвикателство на Музея на фотографията

40011 | 03 юни 2026

Държавният глава Илияна Йотова ще бъде гост на Празника на розата

19152 | 07 юни 2026

Празничният парад на Царица роза: Хиляди съпреживяха кулминацията на 123-тия Празник на розата в Казанлък

11537 | 07 юни 2026

Шеф-готвачи от Hell“s Kitchen с кулинарна изненада за гостите на Фестивала на българските занаяти

9639 | 04 юни 2026

В петък започва тридневният Международен фолклорен фестивал в Казанлък

8484 | 04 юни 2026

Близо 4 километра след с.Александрово откриха изчезналия 2-годишен Райчо Куршум

8211 | 03 юни 2026

Центърът на Казанлък става пешеходна зона за коронацията на Царица Роза и концерта на Ищар

7396 | 04 юни 2026

Радост и Георги са втория екип на кулинарния празник “Роза и шафран“

6926 | 04 юни 2026

Винарна Свищов спечели „Златен Киликс“ на Фестивала на розето

6026 | 06 юни 2026

Областният управител направи проверка на язовир “Копринка“

5697 | 03 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак