18:51 | 20 февруари 13 8096

След оставката на Бойко Борисов в пъти по-малко на протеста днес

След оставката на Бойко Борисов в пъти по-малко на протеста днес / Новини от Казанлък

Значително по-малко хора излязоха на протести в Казанлък днес, спрямо предните три дни. Протестиращите, след дълго обсъждане решиха тази вечер от центъра да преминат по-главната улица, след което по улиците Кирил и Методий-Шипченска епопея – Скобелев и да се върнат отново на площад „Севтополис”.

Днес протестиращите спряха пред офисите на Глобул,  Мтел, Виваком и скандираха „Не на монополите”.

Днес се появиха лозунги с надписи: „За свикване на Велико Народно събрание”, „Ох Буда! Къде си?”, Край на монополите” и др.

Видео от протеста днес:

 

Свързани новини: ТРЕТИ ДЕН НА ПРОТЕСТИТЕ В КАЗАНЛЪК - запис от излъчваниятa на живо от Kazanlak.Com

 

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гражданският консултативен съвет проведе среща с жителите на квартал „Крайречен“

10973 | 12 юни 2026

Моторист загина при катастрофата край Шипка

7846 | 13 юни 2026

Катастрофа между три автомобила временно ограничава движението в района на село Черганово

5886 | 10 юни 2026

Традиционният мотосъбор организиран от клуб „Черните рози“ ще се проведе на 12 и 13 юни край Казанлък

5839 | 09 юни 2026

Колективен трудов договор в системата на предучилищното и училищното образование бе подписан в Павел баня

5811 | 12 юни 2026

Проект Бузлуджа напредва

5385 | 09 юни 2026

Шампионите от „Единство“ подариха титлата на кмета на Гурково

2900 | 11 юни 2026

Хаджиеновци и тази година бяха креативни, технични и различни на своя юбилеен Технофест

2838 | 09 юни 2026

Нови забавления в любимото “Рибарско място“ край Казанлък

2685 | 15 юни 2026

46-годишен моторист е в болница след катастрофа в казанлъшкото село Дунавци

2470 | 15 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак