В понеделник 26 ноември от 18:00 часа във фоайето на Военен клуб – Казанлък ще бъде открита изложбата „Благотворителността през обектива".Фотографиите ще гостуват в Казанлък до 30 ноември.
Изложбата предлага лични,творчески и емоционални гледни точки към теми, свързани с филантропията и „разказват" за хора, каузи и инициативи, направили опит с различни сили и средства да променят средата около нас, като я направят по-хубаво място за живот. В конкурса „Благотворителността през обектива“ са участвали както професионални фотографи, така и любители.
В Казанлък изложбата гостува по покана на Сдружение „Бъдеще за децата с увреждания“ и е част от благотворителния проект „Бъдеще за децата”. Дарителската кампания се провежда чрез SMS, като всеки желаещ да дари може да изпрати SMS с текст : DMS MOGA, на номер 17 777, за всички мобилни обератори. За всеки дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС.
Фотоконкурсът „Благотворителността през обектива" e организиран от Български дарителски форум и Фондация „Помощ за благотворителността в България".
Аквапарк Овощник търси персонал за сезон 2025
Аквапарк Овощник търси персонал за следните позиции сезон 2025: - Паркинг - Помощник готвачи - Касиерки - Спасители...
Сезонна работа в рекламна агенция
Търсим колега за свободната позиция общ работник-разпространение на плакати на морето. Желателно е кандидатът...