12:58 | 26 февруари 24 6596

Девойки-старша възраст на ВК “Казанлък“ биха “Берое“ насред Стара Загора

Девойки-старша възраст на ВК “Казанлък“ биха “Берое“ насред Стара Загора / Новини от Казанлък

"Пореден добър мач и заслужена победа срещу отбора на "Берое" в Стара Загора. Успяхме "да затворим" един доста оспорван първи гейм, а от там заиграхме по-спокойно и уверено.

В третия гейм изпитахме известни колебания, но радващото е,че в четвъртата част успяхме да "се съберем" и да приключим мача категорично.
Тактически изиграхме може би най-силния си мач, но победата отдавам на колективния дух, който показахме!", това сподели развълнуван "старшията" на девойките старша възраст на "Казанлък Волей" Васил Чилов след победата.

В групата ни В2 на регион "Странджа" поднесохме изненадата срещу един от фаворитите "Берое" и го победихме като гости в зала "Иван Вазов".
С 1:3 в отделните части 24:26; 21:25; 25:15; 15:25 си осигурихме победата точно за 90 минути игра. Надделяхме убедително над отбора сочен за лидер преди неделния мач в Областния град!

В последния 10 кръг навръх националния празник на 3 март приемаме "Загорец" Нова Загора/. От 14 часа в Казанлък и зала "Багира" сме домакини, при девйките, голяма част от които са и по-малки от "големите си каки" в региона.

Източник: Казанлък Волей